klub
členské osobné čísla
plemená v bks
chov
výstavy
klubové šampionáty
podmienky udelenia titulov
Junioršampióni BKS
Šampióni BKS
Grandšampióni BKS
klubové súťaže
top pes, sučka a CHS roka
archív výsledkov
pravidlá súťaže
bodové tabuľky
top člen BKS
ostatné...
logo

počet návštev

 

 
(c) by bks

KLUBOVÁ + ŠPECIÁLNA VÝSTAVA BKS, ŠOPORŇA 25.-26.Marec 2017

posudzovali: Antoan HLEBAROV /BG/ a Iveta VOJTEKOVÁ /SK/

Boloňský psík / Bolognese

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda otvorená / open class male
FOONEY Jandaluz
o: Bianco Passione DONATO m: BONY Moravia Argos
ch: Drahomíra TUČEKOVÁ m: Anna LUKÁČOVÁ
   
Exc.1, CC, CAC Exc 1, CC
RALPH Zlínská Vločka
o: Radamantino UGO m: LISA SIMPSON Zlínská Vločka
ch: Svatava TÝMOVÁ m: Padyšáková + Hulka
   
- V2, ResCC
psi trieda šampiónov / champion class male
Bellissibolo ALBERTO
o: Predatino ALDO m: Budavári FEKETE HETTI
ch: Sara SZTRUHALA m: Sara SZTRUHALA
   
Exc.1, CC, CAC, Klubový Víťaz, BOB Exc 1, CC, Víťaz špeciálnej Výstavy, BOB, ResBIS
RALPH Zlínská Vločka
o: Radamantino UGO m: LISA SIMPSON Zlínská Vločka
ch: Svatava TÝMOVÁ m: Padyšáková + Hulka
   
Exc.2 -
suky trieda dorastu / puppy class female
IDA Hasia
o: ASIAGO Moravský květ m: VANESA Bohemia Kim-Wen
ch: Jitka KOŽIAKOVÁ m: Jozef REPKA
   
Exc.1, 3.BIS Puppy Female -
suky trieda otvorená / open class female
Bellissibolo BELLA BAMBINA
o: PETER Denajwen m: Budavari FEKETE HETTI
ch: Sara SZTRUHALA m: Sara SZTRUHALA
   
Exc.1, CAC, CC, Klubová Víťazka, BOS Exc1, CC, Víťaz Špeciálnej Výstavy - Suka
HERIETTE Jandaluz
o: Bianco Passione DONATO m: BONY Moravia Argos
ch: Drahomíra TUČEKOVÁ m: Marek OSZI
   
Very Good 2 -
suky trieda šampiónov / champion class female
ANNABELLA Drahokam Holešova
o: TINKO Denajwen m: MERILYN Od Krásné Řeky
ch: Anna POTÚČKOVÁ m: Gabriela ZÁVODSKÁ
   
Exc.1, CAC, CC V1, CC
suky trieda veteránov / veteran class female
Budavari FEKETE HETTI
o: Sweet Thinh BRANDY m: Budavári Fekete MELODY
ch: Lajosné FEKETE m: Sara SZTRUHALA
   
Exc.1, 3.BIS VETERAN V1, BOS, Res BIS Veteran
 

Bavlnka / Coton de tuléar

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda dorastu / pupy class male
Muguiris VULKAN
o: Muguiris AIKO m: BLOSSON WHITE PEARL Of Madagaskar
ch: Maria DOMINGUEZ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
   
VP 1, BIS PUPPY FEMALE -
psi trieda stredná / intermediate class male
BOON JEWEL JOY from Pilsen
o: BRILLIANT JEWEL Ráj Karpat m: AMY Z Porického Statku
ch: Bohumila HAJŠMANOVÁ m: Ludmila SCHAFEROVÁ
   
Exc.1, CAC, CC Exc1, CC
psi trieda otvorená / open class male
KENDY-JO-AR Best of Coton
o: AREMI Madagaskarský sen m: JOYS-VAN-ROY Best of Coton
ch: Blanka REMSOVÁ m: Martina PŠENOVÁ
   
Exc.1, CAC, CC, Klubový Víťaz, BOS -
BADY Krkonošský Květ
o: CAPTAIN JACK SPARROW Sleepy Hollow Ranch m: ABIGAIL Black and White cotton
ch: Dagmar ŠTĚPÁNOVÁ m: Pavlína SCHAFFEROVÁ
   
- Exc1, CC, Víťaz Špeciálnej Výstavy, BOB
psi trieda šampiónov / champion class male
AIMABLE CROISSANT De Cuteberry
o: Cartoonland´s APACHE m: EIMI Janus-Suzi
ch: Anna HARSÁNYIOVÁ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
   
Exc.2, ResCAC, ResCC Exc1, CC
BADY Krkonošský Květ
o: CAPTAIN JACK SPARROW Sleepy Hollow Ranch m: ABIGAIL Black and White cotton
ch: Dagmar ŠTĚPÁNOVÁ m: Pavlína SCHAFFEROVÁ
   
Exc.1, CAC, CC -
suky trieda stredná / intermediate class female
CRAZY IN LOVE WITH Cuteberry
o: KEANU Vom Donauvillino m: WHITNEY Ráj Karpat
ch: Anna HARSÁNYIOVÁ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
   
Exc.1, CAC, CC -
suky trieda otvorená / open class female
COOL TO BE Cuteberry
o: KEANU Vom Donauvillino m: WHITNEY Ráj Karpat
ch: Anna HARSÁNYIOVÁ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
   
Exc.1, CAC, CC, Klubová Víťazka Exc1, CC, Víťazka Špeciálnej Výstavy, BOS
suky trieda veteránov / veteran class female
EIMI Janus-Suzi
o: GOLIATH Ráj Karpat m: BARBARA Hrabenčin Ráj
ch: Ján FIZEĽ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
   
Exc.1, BOB, ResBIS Veteran, 3.BIS -

Francúzsky bišon / Bichon a´poil frisé

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladých / junior class male
DE-DE Danco of Amber
o: DUKE DEXTER Rokus m: TWINKLE IN YOUR LIFE Danco of Amber
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Tibor ČAMAJ
   
Exc.4 Exc1, JrCC, Víťaz ŠV Ml., BIS Junior
EDDISON ALWA Danco of Amber
o: Armeanicum HEARTHBREAKER m: TUNIA DUNIA Danco of Amber
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Katarína NAGYOVÁ
   
Exc.3 -
HEINEKEN M+M Bull
o: BUSK-ARCHER Haščíková m: ENTITI HOMAJ Z podchotucí
ch: Mário ĎURIANČÍK m: Jozef LANDSFRIED
   
Exc.2 Exc2
CHUANITO Angel Shadow
o: ALEXANDER MARKUS Angel Shadow m: CLEMENTINE White Candlemas
ch: Kamila ZORVANOVÁ m: Denisa HRDLOVIČOVÁ
   
Excelent Very Good 3
White Life´s GO THE DISTANCE
o: ´White Vision´s COULD I BE MAGIC m: White Life´s FREYANYB
ch: Inge Nybo Lavallée Selsmark m: Mária Starovská
   
Exc.1, CAJC JrCC, Klubový Víťaz Mladých, BIS Junior -
psi trieda stredná / intermediate class male
BAYLEIS Danco of Amber
o: BUSK-ARCHER Haščíková m: TUNIA-DUNIA Danco of Amber
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Martina KAVICKÁ
   
Exc.2, ResCAC, ResCC Exc 1, CC
CYPRUS Muffin Orchidee Blanche
o: Minibelle Top Dog JUVENILE DELINQUENT m: BEATRICE PETIT Muffin Orchidee Blanche
ch: Natália ŠPESOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ
   
Exc.1, CAC, CC, Klubový Víťaz Exc 2, ResCC
psi trieda otvorená/ open class male
AGAN Ombra Bianca
o: Kamians Mr.DOBLE TROUBLE m: CHEISY Bergenia
ch: Agnesa LÁZÁROVÁ m: Dominika KUČEROVÁ
   
Excellent -
ALWIN Camellia White
o: BATUL BRILANT Ganet Ungaro m: FLOWER DORIS Haščíková
ch: Katarína MIKULOVÁ m: Denisa HRDLOVIČOVÁ
   
Exc.3 Exc3
BRAJEN Charmant Sourire
o: Aphrodite´s Reflection JACKPOT DRAW m: AMBROSIA Tango Amore
ch: Rúžena KOZÁČIKOVÁ m: Ľubica+Jozef MACURA
   
Excellent Exc.2, ResCC
BYRON Kate´s Velvet Paw
o: QUICKSILVER Danco of Amber m: ETHEREAL GIRL Charnett
ch: Miluše GAMČÍKOVÁ m: Katarína NAGYOVÁ
   
Exc.1, ResCAC, ResCC -
CAESAR Magical Beauty
o: DENNY Z Údolí Mlýnkú m: DANSY Frisé Sweet Wild Angel
ch: Renata PAVIČOVÁ m: Elena SHATALOVA
   
Exc.1, CAC, CC Exc1, CC
ELLIOT SPOCK Rokus
o: MOZART SnowBall m: DAYZE LEE Rokus
ch: Nadežda KUNTOVÁ m: Nadežda KUNTOVÁ
   
Exc.4 -
psi trieda šampiónov / champion class male
BOND JAMES BOND Kate´s Velvet Paw
o: QUICKSILVER Danco of Amber m: ETHEREAL GIRL Charnett
ch: Miluše GAMČÍKOVÁ m: Miluše GAMČÍKOVÁ
   
Exc.1, CAC, CC Exc1, CC
LEROY DREAM THEO Haščíková
o: BUSK-ARCHER Haščíková m: Diamella GOD BLESSED
ch: Mária STAROVSKÁ m: Tatiana VOOKOVÁ
   
Exc.3 -
QUANTO Danco of Amber
o: Sweetness Blizard´s VIVALDI m: HONEY FOR ALL Danco of Amber
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Mgr. Valeria PLAVINOVÁ
   
Exc.2, ResCAC, ResCC Exc.2, ResCC
psi trieda veteránov / veteran class male
PASCAL Danco of Amber
o: Sweetness Blizard´s VIVALDI m: FLEETING CUDDLE Danco of Amber
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Miluše GAMČÍKOVÁ
   
Exc.1, BOB, BIS Veteran, ResBIS Exc1, BOB, BIS Veteran, BIS
suky trieda mladší dorast/ baby class female
CHANTAL PAMPLONE Starobělský Les
o: Regina Bichon BORN TO BE WILD m: PRINCESS PAMPLONE Z Podchotucí
ch: Marcela BENEŠOVÁ m: Katarína LANSFRIEDOVÁ
   
- Very promissing 1, BIS Baby Female
suky trieda mladých / junior class female
GO TO VICTORY Ganet Ungaro
o: PRINC MAGIC PAMPLONE Z Podchotucí m: RIA CRISTAL ALICO Z Podchotucí
ch: Radka VANCLOVÁ m: Alexandra DVORSKÁ
   
Very Good 2 -
PERSIA EBONY BLESSED Haščíková
o: BUSK-ARCHER Haščíková m: Diamela GOD BLESSED
ch: Mária STAROVSKÁ m: Mária STAROVSKÁ
   
Exc1, CAJC, JrCC, BOS -
suky trieda stredná / intermediate class female
CANDY Muffin Orchidee Blanche
o: Minibelle Top Dog JUVENILE DELINQUENT m: BEATRICE PETIT Muffin Orchidee Blanche
ch: Natália ŠPESOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ
   
Exc.1, CAC, CC, Exc1, CC
suky trieda otvorená / open class female
ANGELINA Ombra Bianca
o: Kamians Mr.DOBLE TROUBLE m: CHEISY Bergenia
ch: Agnesa LÁZÁROVÁ m: Mária ANOVČINOVÁ
   
Exc.2, ResCAC, ResCC -
ELSA SAM CARTER Rokus
o: MOZART SnowBall m: DAYZE LEE Rokus
ch: Nadežda KUNTOVÁ m: Nadežda KUNTOVÁ
   
Exc.1, CAC, CC -
suky trieda šampiónov / champion class female
BELLA CRYSTAL Kate´s Velvet Paw
o: QUICKSILVER Danco of Amber m: ETHEREAL GIRL Charnett
ch: Miluša GAMČÍKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
   
Exc.1, CAC, CC, Klubová Víťazka Exc1, CC, Víťazka ŠV, BOS

Havanský psík / Bichon Havanais

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladší dorast / minor puppy class male
GOLDEN HEART From Bohemica Land
o: ARTURO Tacito m: HAYLEY Entimo
ch: Jana SMEJKALOVÁ m: Jana SMEJKALOVÁ
   
VP 1 -
ROBERTO CARLOS Biely Lúč
o: Belleza´s Sleepy SANDMAN m: Torcedore´s OFRENDA DE LA AMOR
ch: Hermína LÉCZES m: Hermína LÉCZES
   
VP 2 -
psi trieda dorast / puppy class male
CALYPSO Temperance St. Martin
o: NIKO Fantasy Cetya m: BÁRA Z renety
ch: Lenka KAPRÁLIKOVÁ m: Kapráliková + Staňová
   
VP 1, ResBIS PUPPY MALE Very Promissing 1, BIS Puppy male
psi trieda mladých / junior class male
ARCHIBALD Ameno Benjamin
o: NIKO Fantasy Cetya m: AZIRA Belleza Habanero
ch: Zuzana BEEROVÁ m: Zuzana BEEROVÁ
   
Exc 4 -
BERNARDO Heavenly Kid
o: NIKO Fantasy Cetya m: Királyerdei-Bársony JANKA
ch: Angelika RESZUTYIK m: Angelika RESZUTYIK
   
Exc2 -
Domoszlói Vádász 1983 NICOLAS
o: Domoszloi Vadasz BRONSON m: EBIRA ANGELS Havana Wild Angel
ch: Dorotya MATHE m: Attila SARLOS
   
Exc.3 -
IGNIS Flupsie
o: FEBOR Vom Zirpen m: FORTUNAE FILIUS Flupsie
ch: Roman FLUDERSKI m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
   
Exc1, CAJC, JrCC, Klubový Víťaz Mladých, ResBIS Junior Very Good 1
psi trieda stredná / intermediate class male
DAPPER DAN Havana Zipetik
o: SANDRA´S NEW STAR Angel Navajo m: REBECA HAVANA Angel Navajo
ch: Zita LUKÁČOVÁ m: Jana MADROVÁ
   
Exc 1, CAC, CC Exc 1, CC
psi trieda otvorená / open class male
NIKO Fantasy Cetya
o: FEBOR Von Zirpen m: HOKIE Cetya
ch: Ladislav CHOVAN m: Jana MADROVÁ
   
Exc 1, CAC, CC, Klubový Víťaz, BOS Exc1, CC, Víťaz ŠV, BOB, 3.BIS
TELZARO BILLY Havana
o: A MAIDEN EFFORT´S ON The Red Rocks m: LEKA Gyongye Hopy
ch: Zoltan SUDICKI m: Jana SMEJKALOVÁ
   
Exc 2, ResCAC, ResCC -
psi trieda šampiónov / champion class male
Bambalabamba ARCHIBALD
o: Christa´s Jumpy Clown SONNY m: Elmada Dogs ORIZA
ch: Danielne SZILVASI m: Angelika RESZUTYIK
   
Exc 2, ResCAC, ResCC Exc1, CC
Christa´s Jumpy Clown CAMARO
o: Havannaville´s AMBASSADOR m: Domoszloi Vadasz Havana´s SUN
ch: krisztina BIRO m: Jana SMEJKALOVÁ
   
Exc 1, CAC, CC -
suky trieda mladší dorast / minnor puppy class female
CHARLOTTE Temperance St.Martin
o: NIKO Fantasy Cetya m: BÁRA Z Renety
ch: Lenka KAPRÁLIKOVÁ m: Kapráliková + Balážová
   
VP1, BIS PUPPY FEMALE VP1, ResBIS Puppy Female
suky trieda mladých / junior class female
Királyerdei-Bársony ALICE
o: KING OF MAN Pilosus m: KISS ME SHERY Biely Lúč
ch: Janosne PAPP m: Hermina LECZES
   
Exc.1., CAJC, JrCC -
suky trieda stredná / intermediate class female
ILKLEY MOOR BUTTERSCOTCH Flupsie
o: HARLEY DAVIDSON De Moncada m: Ilkley Moor MOULIN ROUGE
ch: Carole GARHOFER m: Roman FLUDERSKI
   
Exc.1., CAC, CC, Klubová Víťazka, BOB, BIS -
suky trieda otvorená / open class female
EIMI-LI Z Telčského Podzámčí
o: HARVEY Entimo m: CAYSEE HAVANA Angel Navajo
ch: Miluše SVÍTILOVÁ m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
   
Exc.1., CAC, CC Exc2, ResCC
Királyerdei-Bársony SZAMBA
o: Királyerdei-Bársony ICY m: Kyrályerdei-Bársony KAJSZI
ch: Janosne PAPP m: Angelika RESZUTYIK
   
Exc.2, ResCAC, ResCC Exc1, CC. Víťazka ŠV, BOS

Levíček / Petit chien Lion

si trieda šampiónov / champion class male
Cossu´s ORLANDO BLOOM
o: MAN IN BLACK The Talk of Angel m: Bitteliten LES TRES TONOS
ch: Denis MAUSETH m: Magdalena TROSTL
   
Exc.1, CAC, CC, Klubový Víťaz, BOS Exc1, CC. Víťaz ŠV, BOS
suky trieda dorastu / puppy class female
ADELA Noblesa Aura
o: CHICO Noblesa Aura m: Kerryken KEIRA
ch: Pavla PAVLÍČKOVÁ m: Pavla PAVLÍČKOVÁ
   
VP 3 VP2
AGATE Noblesa Aura
o: CHICO Noblesa Aura m: Kerryken KEIRA
ch: Pavla PAVLÍČKOVÁ m: Pavla PAVLÍČKOVÁ
   
VP 1, ResBIS PUPPY FEMALE VP1, BIS Puppy Female
BAILEY Noblesa Aura
o: TOBIAS Noblesa Aura m: KERRYKEN CHARA Noblesa Aura
ch: Pavla PAVLÍČKOVÁ m: Pavla PAVLÍČKOVÁ
   
VP 2 VP4
BRACEY Noblesa Aura
o: TOBIAS Noblesa Aura m: KERRYKEN CHARA Noblesa Aura
ch: Pavla PAVLÍČKOVÁ m: Valéria PLAVINOVÁ
   
VP 4 VP3
DARIA DALIA My Paw
o: FEIDIAS FAIDROS E Nobili Loco Fragopole m: BAREA BLUETTE My Paw
ch: Valéria PLAVINOVÁ m: Valéria PLAVINOVÁ
   
VP P
suky trieda stredná / intermediate class female
CALEA CANA My Paw
o: AMIE DE LOUVRE Vítězná m: NIARA Noblesa Aura
ch: Valéria PLAVINOVÁ m: Valéria PLAVINOVÁ
   
Exc1, CAC. CC Exc1, CC
suky trieda otvorená / open class female
Cleeview CONSTANCE
o: Cleeview BACK IN TIME m: Kerryken BOBERIE CHIC
ch: Claire COOTE m: Magdalena TROSTL
   
Exc1, CAC. CC Exc1, CC
suky trieda šampiónov / champion class female
KERRYKEN CHARA Noblesa Aura
o: Sharlarna LOOK AT ME m: Kerryken CLASSY CHICK
ch: Pavla PAVLÍČKOVÁ m: Pavla PAVLÍČKOVÁ
   
Exc1, CAC. CC, Klubová Víťazka, BOB Exc2, ResCC
Lions of Denmark PASSION OF LOVE
o: Lions of Denmark MERRY XMAS SCROOGE m: Lions of Denmark ZILLION OLYMPHIA
ch: Janni PEDERSEN m: Lenka KAPRÁLIKOVÁ
   
Exc2, ResCAC, ResCC Exc1, CC, Víťazka ŠV, BOB

Farebný boloňský psík / Bolonka Cvetna

psi trieda mladých / junior class male
Ruskaya Roskosh PRINC
o: BONIFACYI S Volchey Zemli m: AURORA
ch: Larisa VERETENNIKOVA m: Agnieszka FLUDERSKA
   
Exc1, CAJC, JrCC, Klubový Víťaz Mladých, 3.BIS Junior -