klub
členské osobné čísla
plemená v bks
chov
výstavy
klubové šampionáty
podmienky udelenia titulov
Junioršampióni BKS
Šampióni BKS
Grandšampióni BKS
klubové súťaže
top pes, sučka a CHS roka
archív výsledkov
pravidlá súťaže
bodové tabuľky
top člen BKS
ostatné...
logo

počet návštev

 

 
(c) by bks

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA BKS, ŽILINA 06.-07.September.2014

posudzovali: Grzegoz ROBAK /PL/ a Jaroslav MATYÁŠ /SK/

Boloňský psík / Bolognese

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda stredná / intermediate class male
ENRICCO Piccolo Amore
01  
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
Exc.1, CC, CAC, Víťaz ŠV, BOB Exc.1, CC, Víťaz ŠV, BOS
suky trieda mladých / junior class female
ANNABELLA Drahokam Holešova
ch: Anna POTÚĆKOVÁ m: Gabriela ZÁVODSKÁ
Exc.1 Exc1, JrCC, Víťaz ŠV Mladých, BOB
suky trieda stredná / intermediate class female
EDRIEN Piccolo Amore
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
Exc.1 Exc1, CC, Víťaz ŠV

Bavlnka / Coton de tuléar

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladých / junior class male
BRILLIAN STAR Ráj Karpat
04  
ch: Šárka KRÚŽELOVÁ m: Marcela PETROVIČOVÁ
Exc1, JrCC, CAJC -
suky trieda mladých / junior class female
DELINDA Tatarské Kaskády
05  
ch: Radka SKALKOVÁ m: Radka SKALKOVÁ
Exc1, JrCC, CAJC, Víťaz ŠV Ml. -
suky trieda stredná / intermediate class female
ENNIE Coton Angels from Dolce
06  
ch: Klára VLČKOVÁ m: Juraj VADOVIČ
Exc1, CC, CAC Exc1, CC
suky trieda šampiónov / champion class female
GIULIETTA des Jardins de Gossypium
gi  
ch: Lydie VINCENT m: Rudolfa TOMAŠOVSKÁ
Exc1, CC, CAC, Víťaz ŠV, BOB, 3.BIS Exc1, CC, Víťaz ŠV, BOB, 3.BIS
suky trieda čestná / honour class female
CHITA VAN-EL Best of Coton
chita  
ch: Blanka REMSOVÁ m: Zenóbia CHROMÁ
Exc1, ResBIS Honour Class Exc1, ResBIS Honour Class

Francúzsky bišon / Bichon a´poil frisé

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladší dorast/ minor puppy class male
BOND JAMES BOND Kate´s Velvet Paw
   
ch: Miluša GAMČÍKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
Very Promissing Very Promissing
psi trieda mladých / junior class male
IGGY IWO FLO-FLO Haščíková
10  
ch: Mária STAROVSKÁ m: Dominika GALLOVÁ
Exc1, JrCC, CAJC Exc1, JrCC
psi trieda stredná / intermediate class male
ALEX Kate´s Velvet Paw
   
ch: Miluše GAMČÍKOVÁ m: Miluše GAMČÍKOVÁ
Exc1, CC, CAC Exc1, CC
psi trieda otvorená/ open class male
QUANTO Danco of Amber
12  
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ
Exc1, CC, CAC, Víťaz ŠV, BOB, BIS Exc1, CC, Víťaz ŠV, BOB, resBIS
 
EVAN ALEXIS Haščíková
evan  
ch: Mária STAROVSKÁ m: Dominika GALLOVÁ
Exc2, ResCC, ResCAC -
 
ANGEL Kate´s Velvet Paw
ang  
ch: Miluše GAMČÍKOVÁ m: Miluše GAMČÍKOVÁ
VD 3 V2, ResCC
psi trieda šampiónov / champion class male
CONNY-CLEO BELLIBOY Haščíková
cleo  
ch: Mária STAROVSKÁ m: Katarína MIKULOVÁ
Exc1, CC, CAC Exc1, CC
 
BUSK-ARCHER Haščíková
busk  
ch: Mária STAROVSKÁ m: Dominika GALLOVÁ
Exc2, ResCC, ResCAC -
psi trieda čestná / honour class male
PASCAL Danco of Amber
pas  
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Miluše GAMČÍKOVÁ
Exc1, BIS Honour Class Exc1, BIS Honour Class
suky trieda mladých / junior class female
VIA VICTORIA Danco of Amber
vik  
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Jana KORCOVÁ + Katarína LUKNÁROVÁ
Exc1, JrCC, CAJC, Víťaz ŠV Ml, BOS, ResBIS Jr. Exc1, JrCC, Víťaz ŠV Ml, BOS, BIS Jr.
 
HAGGY BEAN Haščíková
   
ch: Mária STAROVSKÁ m: Dominika GALLOVÁ
Exc2 Exc3
 
PRINCESS PAMPLONE Z Podchotucí
   
ch: Kamila SENOHRÁBKOVÁ m: Marcela BENEŠOVÁ
Exc3 Exc2
suky trieda stredná / intermediate class female
TREASURE FOR STEVE Danco of Amber
tris  
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Stefan PILLAR
Exc1, CC, CAC, Víťaz ŠV Exc1, CC, Víťaz ŠV
 
O´ZINNEKE YASCO Z Podchotucí
   
ch: Kamila SENOHRÁBKOVÁ m: Marcela BENEŠOVÁ
Exc2, ResCC, ResCAC Exc2, ResCC
 
ANNABELL Wild Angel Lubika
   
ch: Lubica VAGNEROVÁ m: Ľubica VAGNEROVÁ
Exc3 -
suky trieda šampiónov / champion class female
FLOWER DORIS Haščíková
   
ch: Mária STAROVSKÁ m: Katarína MIKULOVÁ
Exc1, CC, CAC Exc1, CC

Havanský psík / Bichon Havanais

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladší dorast / minor puppy class male
ANDY Havana Heritage
   
ch: Jana KOČOVÁ m: manž. KRŠIAKOVÍ
promissing Very promissing, BIS BABY MALE
 
NIKO FANTASY Cetya
niko  
ch: Ladislav CHOVAN m: Jana MADROVÁ
Very promissing, BIS BABY MALE  
psi trieda mladých / junior class male
Bambalabamba ARCHIBALD
b  
ch: Danielné SZILVÁSI m: Angelika RESZUTYIK
Very promissing, BIS BABY MALE  
psi trieda šampiónov / champion class male
FERRO Et Igni Flupsie
fe  
ch: Roman FLUDERSKI m: Roman FLUDERSKI
Exc.1, CC, CAC, Víťaz ŠV, BOB  
 
Dandy Daisy Warrior SINGH LING
   
ch: Dézsoné TÓTH m: Jana MADROVÁ
Exc.1, ResCC, ResCAC -
suky trieda mladší dorats / minnor puppy class female
BELLA GOYA Bellezza Habanero
b  
ch: Jana MADROVÁ m: Zuzana BEEROVÁ
Very Promissing, BIS BABY FEMALE nenastúpil
 
BLACK BERRY Temperance Star St. Martin
   
ch: Lenka KAPRÁLIKOVÁ m: Kapráliková + Štefanovičová
Very Promissing -
 
BRIA Temperance Star St. Martin
   
ch: Lenka KAPRÁLIKOVÁ m: Kapráliková + Pavloreková
Very Promissing -
suky trieda mladých / junior class female
GEMMA GEMARUM Flupsie FCI
   
ch: Roman FLUDERSKI m: Roman FLUDERSKI
Exc.1, JrCC, CAJC -
suky trieda stredná / intermediate class female
AZIRA Bellezza Habanero
   
ch: Jana MADROVÁ m: Zuzana BEEROVÁ
Exc.1, CC, CAC nenastúpil
suky trieda otvorená / open class female
Dandy Daisy Warrior LOVELY LADY
lola  
ch: Dézsoné TÓTH m: Jana MADROVÁ
Exc.1, CC, CAC, Víťaz ŠV, BOS -

Levíček / Petit chien Lion

suky trieda otvorená / open class female
Cossu´s ORLANDO BLOOM
friso  
ch: Dennis MAUSETH m: fam. TROSTL

Exc1, CC, CAC, Víťaz ŠV, BOS

Exc1, CC, CAC, Víťaz ŠV, BOB, BIS

psi trieda šampiónov / champion class male
AMIE DE LOUVRE Vítězná
   
ch: Ondrej PRKNA m: Valéria PLAVINOVÁ

Exc1, CC, CAC

Exc1, CC

suky trieda dorastu / puppy class female
BAREA BLUETTE My Paw
barea  
ch: Vakéria PLAVINOVÁ m: Alexandra DRABIKOVÁ
Very Promissing, BIS PUPPY Very Promissing, BIS PUPPY
suky trieda mladých / junior class female
Lions of Denmark PASSION OF LOVE
lio  
ch: Janni PEDERSEN m: Lenka KAPRÁLIKOVÁ
Exc.1, JrCC, CAJC, Víťaz ŠV Ml., BOB, BIS Jr., ResBIS Exc.1, JrCC, Víťaz ŠV Ml., BOB, ResBIS Jr.,
suky trieda stredná / intermediate class female
Wim Wam´s MISS MAY MOR
   
ch: Kirsi HAATANEN m: fam. TROSTL
Exc.1, CC, CAC -Exc.1, CC, Víťaz ŠV, BOS
suky trieda otvorená / open class female
HEAVEN VON May Mor
   
ch: Magdalena TROSTL m: fam. TROSTL
Exc.1, CC, CAC Exc.1, CC
suky trieda šampiónov / champion class female
GERDA Alwaro
gerda  
ch: Karina KRUCZEK m: Karina KRUCZEK
Exc.1, CC, CAC, Víťaz ŠV -
 
NIARA Noblesa Aura
   
ch: Pavla PAVLÍČKOVÁ m: Valéria PLAVINOVÁ
Exc.2, ResCC, ResCAC Exc1, CC
suky trieda čestná / honour class female
Wim Wam´s PLAIN AND SIMPLE
ces  
ch: Kirsi HYNYNEN m: Karina KRUCZEK
Exc.1, 3.BIS Honour Class -
suky trieda veteránov / veteran class female
CENNA AYA Alwaro
vet  
ch: Karina KRUCZEK m: Karina KRUCZEK
Exc.1, BIS Veteran -

Farebný boloňský psík / Bolonka Cvetna

suky trieda mladých / junior class female
CHERRY Ze studánky za kopcem
  bia
ch: Hana ŚIMKOVÁ m: Ing. Alexandra Muránska
- Exc1, JrCC, Víťaz ŠV Mladých, BOB