klub
členské osobné čísla
plemená v bks
chov
výstavy
klubové šampionáty
podmienky udelenia titulov
Junioršampióni BKS
Šampióni BKS
Grandšampióni BKS
Veteránšampióni BKS
klubové súťaže
top pes, sučka a CHS roka
archív výsledkov
pravidlá súťaže
bodové tabuľky
top člen BKS
ostatné...
logo

počet návštev

 

 
(c) by bks
.

2 x Špeciálna výstava Bichon Klubu Slovensko, 12. a 13. September 2015, Autocamp Varín

Bolognese / Boloňský psík

SOBOTA NEDEĽA
posudzovateľ: Malgorzata Zakrzewska (PL) posudzovateľ: Monika Kuriata-Okarmus (PL)
psi trieda mladší dorast / minor puppy class male
SUNNY-M Vinný Vrch
   
ch: Vítěslav KLIKA

m: Martina TOMÁŠIKOVÁ

Very promissing 1 -
psi trieda dorast / puppy class male
RALPH Zlínská Vločka
   
ch: Svatava TÝMOVÁ

m: Lývia PADYŠÁKOVÁ + HULKA

Very promissing 1 Very promissing 1
psi trieda otvorená/ open class male
DANTE Picollo Amore
   
ch: Dagmar GALANSKÁ

m: Dagmar GALANSKÁ

Very Good Exc.1, CC
psi trieda šampiónov /champion class male
Bellissibolo ALBERTO
   
ch: Sára SZTRUHALA m: Sára SZTRUHALA
Exc1, CAC, CC, VŠV, BOB nenastúpil
 
ENRICCO Piccolo Amore
   
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
Exc2, ResCAC, ResCC Exc1, CC, VŠV, BOS
suky trieda dorast / puppy class female
YLANG Harmonie Tlapek
   
ch: Věra SCHMIDTOVÁ m: Klaudia PRÁZNOVSKÁ
Very promissing 1 -
suky trieda otvorená / open class female
ANNABELLA Drahokam Holešova
   
ch: Anna POTÚČKOVÁ m: Gabriela ZÁVODSKÁ
Exc1, CAC, CC Exc1, CC
suky trieda šampiónov / champion class female
Budavári Fekete HETTI
   
ch: Lajosné FEKETE m: Sara SZTRUHALA
Exc1, CAC, CC, VŠV, BOS nenastúpil
 
EDRIEN Piccolo Amore
   
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
Exc2 Ecx1, CC, VŠV, BOB

Coton de tuleár / Bavlnka

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda otvorená / open class male
KENDY-JO-AR Best of Coton
   
ch: Blanka REMSOVÁ

m: Martina PŠENOVÁ

Exc1, CAC, CC -
psi trieda veteránov / veteran class male
BASTIEN Winter Garden
   
ch: Eva MALETÍNSKÁ

m: Rudolfa TOMAŠOVSKÁ

Exc1, VŠV, BOB Exc.1, CC, VŠV, BOS
suky trieda otvorená / open class female
KYLLIAH-JO-AR Best of Coton
   
ch: Blanka REMSOVÁ m: Martina PŠENOVÁ
Exc1, CAC, CC -
suky trieda šampiónov / champion class female
ENNIE Coton Angels from Dolce
   
ch: Klára VLČKOVÁ m: Juraj VADOVIČ
Exc1, CAC, CC, VŠV, BOS Exc1, CAC, CC, VŠV, BOB

Bichon a´poil frisé / Francúzsky bišon

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladší dorast / minor puppy class male
LEROY DREAM THEO Haščíková
   
ch: Mária STAROVSKÁ

m: Tatiana VOOKOVÁ

Very promissing 1 Vwry promissing 1
psi trieda mladých / junior class male
ALONSO Camelia White
   
ch: Katarína MIKULOVÁ

m: Katarína MIKULOVÁ

exc1, CAJC, JrCC -
 
ARCHIE Camelia White
   
ch: Katarína MIKULOVÁ

m: Katarína MIKULOVÁ

- Exc1, JrCC
psi trieda stredná / intermediate class male
BOND JAMES BOND Kate´s Velvet Paw
   
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ

m: Miluša GAMČÍKOVÁ

Exc1, CAC, CC Exc1, CC
 
BYRON Kate´s Velvet Paw
   
ch: Miluša GAMČÍKOVÁ

m: Katarína NAGYOVÁ

Exc2, ResCAC, ResCC -
psi trieda otvorená / open class male
QUICKSILVER Danco of Amber
   
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ

m: Ing. Jana KORCOVÁ

Exc1, CAC, CC Exc1, CC
psi trieda šampiónov / champion class male
QUANTO Danco of Amber
   
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ

m: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ

Exc1, CAC, CC, VŠV, BOB, BIS Exc.1, CC, VŠV, BOB, BIS
psi trieda čestná / honour class male
PASCAL Danco of Amber
   
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ

m: Miluša GAMČÍKOVÁ

Exc1 Exc1
suky trieda mladší dorast / minor pupy class female
BRILLIANCE Charmant Sourire
   
ch: Ružena KOZÁČIKOVÁ m: Ružena KOZÁČIKOVÁ
Very promissing 1 Very promissing 1
suky trieda dorast / pupy class female
LORETTE LOLO DEVIL Haščíková
   
ch: Mária STAROVSKÁ m: Mária STAROVSKÁ
- Very promissing 1
suky trieda mladých / junior class female
JASMINE CINTIA BABY Haščíková
   
ch: Mária STAROVSKÁ m: Mária STAROVSKÁ
Exc1, CAJC, JrCC, VŠV Ml. Exc1, JrCC, VŠV Ml.
suky trieda stredná / intermediate class female
BELLA CRYSTAL Kate´s Velvet Paw
   
ch: Miluša GAMČÍKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
Exc1, CAC, CC Exc1, CC
suky trieda otvorená / open class female
VIA VICTORIA Danco of Amber
   
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Ing. Jana KORCOVÁ
Exc1, CAC, CC Exc1, CC
suky trieda šampiónov / champion class female
ETHEREAL GIRL Charnett
   
ch: Ivana SLAPNÍČKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
Exc1, CAC, CC, VŠV, BOS Exc1, CC, VŠV, BOS
 
ANNABELL Wild Angel Lubika
   
ch: Ľubica VAGNEROVÁ m: Ľubica VAGNROVÁ
Exc2, ResCAC, ResCC Exc2
 
FLOWER DORIS Haščíková
   
ch: Mária STAROVSKÁ Katarína MIKULOVÁ
Exc3 Exc3
suky trieda čestná / honour class female
AMBROSIA Tango Amore
   
ch: Gabriela BARVÍKOVÁ m: Ružena KOZÁČIKOVÁ
Exc1 Exc1
suky trieda veteránov / veteran class female
LEILA Danco of Amber
   
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ
Exc1 -

Bichon Havanais / Havanský psík

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladých / junior class male
DEPP JOHNY Mojito Club
   
ch: Adriana BENŽOVÁ

m: Andrea ŠPÁNIKOVÁ

Exc1, CAJC, JrCC Exc1, JrCC, VŠV Ml.
psi trieda stredná / intermediate class male
KING OF MAN Pilosus
   
ch: Weislawa STANIESEWSKA

m: Hermína LÉCZESOVÁ + Jánosné PAP

Exc1, CAC, CC, VŠV, BOB -
 
ANDY Havana Heritage
   
ch: Jana KOČOVÁ

m: manž. KRIŠIAKOVÍ

Exc2, ResCAC, ResCC Exc1, CCC, VŠV, BOS
psi trieda stredná / intermediate class male
BAMBALABAMBA Archibald
   
ch: Danielné SZILVÁSI

m: Angelika RESZUTYIK

  Exc.1, CC
suky trieda mladých / junior class female
ZARRA Havana Angel Navajo
   
ch: Petra KRISTOVÁ m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
Exc1, CAJC, JrCC, VŠV Ml - suka -
Királyerdei-Bársoni SZAMBA
   
ch: Jánosné PAPP m: Angelika RESZUTYIK
- Very promissing 1
suky trieda stredná/ intermediate class female
EIMI-LI Z Telčského Podzámčí
   
ch: Miluše SVÍTILOVÁ m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
Exc 1, CAC, CC -
suky trieda otvorená / open class female
BÁRA Z Renety
   
ch: Miroslav KUČERA m: Lenka KAPRÁLIKOVÁ
Exc1, CAC. CC, VŠV, BOS Exc2
 
Királyerdei-Bársony JANKA
   
ch: Jánosné PAPP m: Angelika RESZUTYIK
  Exc1, CC, VŠV, BOB

Petit Chien Lion / Levíček

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda šampiónov / champion class male
Cossu´s ORLANDO BLOOM
   
ch: Dennis MAUSETH

m: MAUSETH + TROSTL

Exc.1, CAC, CC, VŠV, BOB Exc1, CC
psi trieda veteránov / veteran class male
AMIE DE LOUVRE Vítězná
   
ch: Ondřej PRKNA

m: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ

Exc.1 Exc1, ResBIS VETERAN
suky trieda mladých / junior class female
Cleewiev CONSTANCE
   
ch: Claire COOTE m: Magdalena TROSTL
Exc1, CAJC, JrCC Exc1, JrCC, VŠV Ml, BIS Jr.
suky trieda stredná / intermediate class female
BAREA BLUETTE My Paw
   
ch: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ m: Plavinová + Drabiková
Exc 1., CAC, CC Exc1, CC
suky trieda otvorená / open class female
Lions of Denmark PASSION OF LOVE
   
ch: Janni PEDERSEN m: Lenka KAPRÁLIKOVÁ
Exc 1., CAC, CC Exc1, CC, VŠV, BOS
suky trieda šampiónov / champion class female
GERDA Alwaro
   
ch: Karina KRUCZEK m: KRUCZEK + CISOWSKA
Exc 1, CAC, CC -
suky trieda čestná / honour class female
Wimwam´s PLAIN AND SIMPLE
   
ch: Kirsi HYNYNEN m: KRUCZEK + CISOWSKA
Exc 1 -

Bolonka Cvetna / Farebný Bolonský Psík

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladých / junior class male
PEDRO Kotovla
   
ch: Vladimíra KOHÚTOVÁ

m: Viera BAČIKOVÁ

Exc.1, CAJC, JrCC, BOB -
suky trieda dorastu / minor puppy class female
Russkaya Roskosh DIIVIKA NELLA
   
ch: Larisa VERETENNIKOVA m: Milan HIC
verry promissing 1 Very promissing 1, BIS Puppy