klub
členské osobné čísla
plemená v bks
chov
výstavy
klubové šampionáty
podmienky udelenia titulov
Junioršampióni BKS
Šampióni BKS
Grandšampióni BKS
klubové súťaže
top pes, sučka a CHS roka
archív výsledkov
pravidlá súťaže
bodové tabuľky
top člen BKS
ostatné...
logo

počet návštev

 

 
(c) by bks
.

2 x ŠPECIÁLNA VÝSTAVA BKS, STARÁ BYSTRICA 10.-11.September 2016

posudzovali:

10.9.2016 (sobota) Špeciálna CAC výstava BKS - Tomáš KUČERA /CZ/

11.9.2016 (nedeľa) Špeciálna CC výstava BKS - Linda VOLÁRIKOVÁ /SK/

Boloňský psík / Bolognese

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda stredná/ intermediate class male
RALPH Zlínska Vločka
   
ch: Svatava TÝMOVÁ m: Lívia PADYSAKOVÁ + Peter HULKA
VD1 V1, CC
psi trieda otvorená / open class male
DANTE Piccolo Amore
  -
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
VD1 D
psi trieda šampiónov / champion class male
Bellissibolo ALBERTO
-  
ch: Sára SZTRUHALA m: Sára SZTRUHALA
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV, BOB V1, CC, Víťaz ŠV, BOB, BIS
ENRICCO Piccolo Amore
   
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
V2, ResCAC, ResCC V2, ResCC
suky trieda stredná/ intermediate class female
Bellissibolo BELLA BAMBINA
ch: Sára SZTRUHALA m: Sára SZTRUHALA
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV, BOS V1, CC, BOS, Víťaz ŠV
suky trieda šampiónov/ open class female
ANNABELLA Drahokam Holešova
   
ch: Anna POTUČKOVÁ m: Gabriela ZÁVODSKÁ
V1 VD1
 

Coton de Tuleár

SOBOTA NEDEĽA
suky trieda mladých / junior class female
CALL ME CARRIE By Cuteberry
   
ch: Anna HARSÁNYIOVÁ m: Anna HARSÁNYIOVÁ

V1, CAJC, Jr.CC, Víťaz ŠV Ml., BOB, 3.BIS Junior, ResBIS

V1, JrCC, Víťaz ŠV Ml., 3.BIS Junior
suky trieda stredná / intermediate class female
COOL TO BE By Cuteberry
   
ch: Anna HARSÁNYIOVÁ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV V1, CC, Víťaz ŠV, BOB, ResBIS

Bichon a poil frisé

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda dorast / puppy class male
HEINEKEN M&M bull
   
ch: Ing. Mário ĎURIANČIK m: Jozef LANDSFRIED
VN1 -
psi trieda mladých / junior class male
BAILEYS Danco of Amber
   
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Valéria Plavinová+ Marek TRAJTER
V1, CAJC, JrCC V1, JrCC, Víťaz ŠV Ml., BOB, 3.BIS, BIS Junior
BRAYEN Danco of Amber
   
ch: Patrícia DANKOVÁ Jarmila ŠIMOKOVÁ
V3 -
CYPRUS Muffin Orchidee Blanche
   
ch: Natália ŠPESOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ

V2

V2
psi trieda otvorená / open class male
BYRON Kate´s Velvet Paw
   
ch: Miluše GAMČÍKOVÁ m: Katarína NAGYOVÁ
V1, CAC, CC -
psy trieda šampiónov/ champion class male
BOND JAMES BOND Kate´s Velvet Paw
   
ch: Miluše GAMČÍKOVÁ m: Miluše GAMČÍKOVÁ
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV, BOS V2, ResCC
QUANTO Danco of Amber
   
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Valéria PLAVINOVÁ
V2, ResCAC,ResCC V1, CC, Víťaz ŠV
psy trieda čestná/ honour class male
PASCAL Danco of Amber
   
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
V1,BIS Tr. Čestná V1,BIS Tr. Čestná
QUICKSILVER Danco of Amber
   
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Jana KORCOVÁ
V2 -
suky trieda dorastu/ puppy class female
GO TO VICTORIA Ganet Ungaro
   
ch: Radka VANCLOVÁ m: Alexandra DVORSKÁ
VN1, BIS Puppy -
suky trieda mladých/ junior class female
AMANDA Ombra Bianca
   
ch: Agnesa LÁZÁROVÁ m: Agnesa LÁZÁROVÁ
V2 -
CANDY Muffin Orchidee Blanche
   
ch: Natália ŠPESOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ
V1, CAJC, JrCC, Víťaz ŠV Ml., BOB, BIS Jr., BIS V1, JrCC
LIBERTY BELLA Haščíková
   
ch: Mária STAROVSKÁ m: Jana KORCOVÁ
nenastúpila VD2
suky trieda otvorená / open class female
BELLA CRYSTAL Kate´s Velvet Paw
   
ch: Miluša GAMČÍKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV V1, CC, Víťaz ŠV, BOS
suky trieda šampiónov/ champion class female
VIA VICTORIA Danco of Amber
   
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Jana KORCOVÁ + ŠUSTEROVÁ
V1, CAC, CC V1, CC
suky trieda veteránov / veteran class female
LEILA Danco of Amber
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ
V1 V1, BIS Veterán

Havanský psík

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda dorastu / puppy class male
IGNIS Flupsie (FCI)
  -
ch: Roman Fuderski m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
VN1 -
psi trieda mladých / hynior class male
DAMIANO CIOCCO Belleza Habanero
   
ch: Jana MADROVÁ m: Dáša ŠELINGOVÁ
VD1 V1, JrCC
psi trieda stredná / intermediate class male
DAPPER DAN HAVANA Zipetik
   
ch: Zita LUKÁČOVÁ m: Jana MADROVÁ
V1, CAC, CC V1, CC
psy trieda stredná/ intermediate class male
DEEP JOHNZ Mojito Club
   
ch: Adriana BENDŽOVÁ m: Andrea ŠPANÍKOVÁ
VD3 V3
psy trieda otvorená/ open class male
NIKO FANTASY Cetya
   
ch: Ladislav CHOVAN m: Jana MADROVÁ
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV, BOB, 3.BIS V1, CC, Víťaz ŠV, BOB
PLACIO De Moncada
   
ch: Manuela MAUSMAYER m: Manuela MAUSMAYER
V2, ResCAC, ResCC V2, ResCC
psy trieda šampiónov/ champion class male
ARCHIBALD Bambalabamba
   
ch: Dánielné SZILVÁSI m: Angelika RESYUTYÍK
V1, CAC, CC V1
suky trieda mladých/ junior class female
ILKLEY MOOR BUTTERSCORCH Flupsie
   
ch: Julie a Carole GARHOFER m: Roman FLUDERSKI
V1, CAJC, JrCC, Víťaz ŠV Ml., BOS, ResBIS Junior V1, JrCC, Víťaz ŠV ML., ResBIS Junior
suky trieda stredná/ intermediate class female
ALMENDARES Love Me Tender
   
ch: Anna SZCZEPANIAK m: Anna SZCZEPANIAK
nenastúpila nenastúpila
Királyerdei-Bársony SZAMBA
   
ch: Jánosné PAP m: Angelika RESYUTYÍK
V2, ResCAC, ResCC V1, CC, Víťaz ŠV, BOS
TABEABELLA De Moncada
   
ch: Manuela MAUSMAYER m: Manuela MAUSMAYER
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV V2, ResCC
ZARA HAVANA Angel Navajo
   
ch: Petra KRISTOVÁ m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
VD3 -
suky trieda otvorená / open class female
HONESTA Via Flupsie
   
ch: Roman FUDERSKI m: Roman FUDERSKI
V1, CAC, CC V1, CC
LOS PERRITOS-GIDGET Goes To Almendares
   
ch: Lynn NIETO m: Anna SZCZEPANIAK
nenastúpila nenastúpila

Levíček / Lowchen

SOBOTA NEDEĽA
psy trieda šampiónov/ champion class male
Cossu´s ORLANDO BLOOM
   
ch: Dennis MAUSETH m: Magdalena TROSTL + Dennis MAUSETH
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV, BOB V1, CC, Víťaz ŠV, BOB
psy trieda veteránov/ veteran class male
AMIE DE LOUVRE Vítězná
   
ch: Ondřej VÁCLAVOVIČ m: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ
V1, ResBIS Veterán V1, ResBIS Veterán
suky trieda mladší dorast / minor puppy class
GENTLE JEWEL You´ve Got The Look
   
ch: Susanne Brouwer-Voorsmit m: Karin KRUCEK + Aneta CISOWSKA
VN1, BIS Baby VN1, BIS Baby
suky trieda mladých / junior class female
CALEA Cany My Paw
   
ch: Valéria PLAVINOVÁ m: Valéria PLAVINOVÁ
V1, CAJC, JrCC, Víťaz ŠV Ml. V1, JrCC, Víťaz ŠV Ml.
suky trieda otvorená / open class female
CLEEVIEW Constance
   
ch: Claire COOTE m: Magdalena TROSTL
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV, BOB V1, CC, Víťaz ŠV, BOS
suky trieda šampiónov / champion class female
LIONS OF DENMARK Passion of Love
   
ch: Janni PEDERSEN m: Lenka KAPRÁLIKOVÁ
V1, CAC, CC V1, CC
suky trieda čestná / honour class female
Wimwam´s PLAIN AND SIMPLE
   
ch: Kirsi HYNYNEN m: Katin KRUCZEK + Aneta CISOWSKA
V1, ResBIS Čestná VD1
suky trieda veteránov / veteran class female
GERDA Alwaro
   
ch: Karina KRUCZEK m: Karin KRUCZEK + Aneta CISOWSKA
V1, 3. BIS Veterán V1, 3. BIS Veterán
BOLONKA CVETNA - BOLONKA CVETNA
psy trieda dorast / puppy class male
PRINC Russkaya Roskosh
   
ch: Larisa VERETENNIKOVA m: Agnesyka FUDERSKA
VN1, BIS Puppy VN1, BIS Puppy
psy trieda mladých / junior class male
MALY DUSTY Russkaza Roskosh
   
ch: Larisa VERETENNIKOVA m: Milan HIC
V1, CAJC, JrCC, Víťaz ŠV Ml., BOS -
suky trieda mladých / junior class female
ZUZKA LOVELY Angels of Charlie
   
ch: Jana BUŽKOVÁ m: Martin BENEŠ
VD1 -
sukz trieda stredná / intermediate class female
DIIVIKA Russakaya Roskosh
   
ch: Larisa VERETENNIKOVA m: Milan HIC
V1, CAC, CC, Víťaz ŠV, BOB -

Záverečné súťaže:

    Sobota Nedeľa
Najkrajší pár psov 1. bichons - VIA VICTORIA Danco of Amber + QUICKSILVER Danco of Amber lowchens - Cossu´s ORLANDO BLOOM + Cleewiew CONSTANCE
  2. havanese - Bambalabamba ARCHIBALD + Kyrályerdei-Bársony SZAMBA  
  2. lowchens - Cossu´s ORLANDO BLOOM + Cleewiew CONSTANCE  
BIS tr. čestnej 1. Bichon - PASCAL Danco of Amber Bichon - PASCAL Danco of Amber
  2. levíček Wimwam´s PLAIN AND SIMPLE -
  3. - -
BIS tr. veteránov 1. bichon LEILA Danco of Amber bichon LEILA Danco of Amber
  2. levíček AMIE DE LOUVRE Vítězná levíček AMIE DE LOUVRE Vítězná
  3. levíček GERDA Alwaro levíček GERDA Alwaro
BIS Baby Female 1. levíček GENTLE JEWEL You´ve Got The Look levíček GENTLE JEWEL You´ve Got The Look
BIS Puppy Male 1. PRINC Russkaya Roskosh PRINC Russkaya Roskosh
BIS Puppy Female 1. havanese GO TO VICTORIA Ganet Ungaro -
BIS Junior 1. bichon CANDY Muffin Orchidee Blanche bichon BAILEYS Danco of Amber
  2. havanese ILKLEY MOOR BUTTERSCORCH Flupsie havanese ILKLEY MOOR BUTTERSCORCH Flupsie
  3. coton CALL ME CARRIE By Cutteberry coton CALL ME CARRIE By Cutteberry
BIS 1. bichon CANDY Muffin Orchidee Blanche bolognese Bellisibollo ALBERTO
  2. coton CALL ME CARRIE By Cutteberry coton COOL TO BE By Cuteberry
  3. havanese NIKO Fantasy Cetya bichon BAILEYS Danco of Amber