klub
členské osobné čísla
plemená v bks
chov
výstavy
klubové šampionáty
podmienky udelenia titulov
Junioršampióni BKS
Šampióni BKS
Grandšampióni BKS
klubové súťaže
top pes, sučka a CHS roka
archív výsledkov
pravidlá súťaže
bodové tabuľky
top člen BKS
ostatné...
logo

počet návštev

 

 
(c) by bks
.

KLUBOVÁ A ŠPECIÁLNA VÝSTAVA BKS, SVATÝ JUR 19.-20.Marec 2016

posudzovali:

19.3.2016 (sobota) Klubová výstava BKS - Daniela RISDAN /SLO/

20.3.2016 (nedeľa) Špeciálna výstava BKS - Tibor HAVELKA /SK/

Boloňský psík / Bolognese

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladých / junior class male
RALPH Zlínska Vločka
ralph ralph
ch: Svatava TÝMOVÁ m: Lívia PADYSAKOVÁ + Peter HULKA
VD2 V1, JrCC, Víťaz ŠV Ml., BIS Junior
UFANO Canis Bohemia
ufano -
ch: Iva GERYKOVÁ m: Tomáš ŠIFFALOVIČ

V1, CAJC, JrCC, Klubový víťaz mladých, 3.BIS Junior

VD2
psi trieda otvorená / open class male
DANTE Piccolo Amore
dante -
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
V1, CAC, CC, Klubový víťaz, BOS D
psi trieda šampiónov / champion class male
Bellissibolo ALBERTO
- alberto
ch: Sára SZTRUHALA m: Sára SZTRUHALA
nenastúpil V1, CC, Víťaz ŠV, BOB, 3. BIS
ENRICCO Piccolo Amore
enrico enrico
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
V1, CAC, CC V2, ResCC
suky trieda mladých/ junior class female
Bellissibolo BELLA BAMBINA
ch: Sára SZTRUHALA m: Sára SZTRUHALA
nenastúpil -
YLANG Harmonie Tlapek
ylang -
ch: Věra SCHMIDTOVÁ m: Klaudia PRÁZNOVSKÁ
V1, CAJC, JrCC -
suky trieda otvorená/ open class female
ANNABELLA Drahokam Holešova
anabela anabela
ch: Anna POTUČKOVÁ m: Gabriela ZÁVODSKÁ
V1, CAC, CC, Klubový Víťaz, BOB V1,CC, Víťaz ŠV, BOS
suky trieda šampiónov/ champion class female
Budavári FEKETE HETTI
- budavariheti
ch: Lajosné FEKETE m: Sára SZTRUHALA
nenastúpil V1, CC
 

Coton de Tuleár

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda otvorená / open class male
KENDY-JO-AR Best of Cotton
kendy kendy
ch: Blanka REMSOVÁ m: Martina PŠENOVÁ
V1 V1, CC, Víťaz ŠV, BOB
suki trieda mladých / junior class female
CALL ME CARRIE By Cuteberry
callme callme
ch: Anna HARSÁNYIOVÁ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
V1, CAJC, Jr.CC, Klubový víťaz Ml., Res.BIS Junior V1, JrCC, Víťaz ŠV Ml.
Carbonebianco MOLLY
carbone carbone
ch: REMÉNY Ferenc m: Viktória KÁDÁR

V2

V2
suki trieda otvorená / open class female
KYLLIAH-JO-AR Best of Cotton
kylliah yliah
ch: REMSOVÁ Blanka m: PŠENOVÁ Martina
V1 V1, CC, Víťaz ŠV
suky trieda veteránov / veteran class female
EIMI Janus-Suzi
eimi eimi
ch: Ján FÍZEĽ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
V1, BOB, BIS Veterán V1, BOB, Res.BIS Veterán

Bichon a poil frisé

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladší dorast / minor puppy class male
CHUANITO Angel Shadow
chuanito chuan
ch: Kamila ZORVANOVÁ m: Denisa HRDLOVIČOVÁ
VN1, BIS Baby VN1, BIS BABY
psi trieda dorastu / puppy class male
BAILEYS Danco of Amber
baileys baileys
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Martina KAVICKÁ + Marek TRAJTER
VN1 VN2
CYPRUS Muffin Orchidee Blanche
cyprus cyprus
ch: Natália ŠPESOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ

VN2

VN1, BIS Puppy male
psi trieda mladých / hynior class male
ALWIN Camellia White
alwin alwin
ch: Katarína MIKULOVÁ m: Denisa HRDLOVIČOVÁ
V4 V2
ARCHIE Camellia White
archie archie
ch: Katarína MIKULOVÁ m: Katarína MIKULOVÁ
V2 VD3
ELLIOT SPOCK Rokus
elliot -
ch: Nadežda KUNTOVÁ m: Nadežda KUNTOVÁ
V1, CAJC, JrCC, Klubový víťaz ml., BIS Junior -
LEROY DREAM THEO Haščíková
leroy leroy
ch: Mária STAROVSKÁ m: Tatiana VOOKOVÁ
V3 V1, JrCC
LUCAS DORIANN Haščíková
lucas -
ch: Mária STAROVSKÁ m: Wolfgang SCHMID
V -
psy trieda stredná/ intermediate class male
ALONSO Camellia White
alonso alonso
ch: Katarína MIKULOVÁ m: Katarína MIKULOVÁ
V1, CAC, CC V1
CEDRIK Koudelka
cedrik  
ch: Miriam HOŠOVÁ m: Eva TYŠLEROVÁ
V2, Res.CAC, ResCC -
psy trieda otvorená/ open class male
BOND JAMES BOND Kate´s Velvet Paw
bond  
ch: Miluše GAMČÍKOVÁ m: Miluše GAMČÍKOVÁ
V2, ResCAC, ResCC V2, ResCC
QUANTO Danco of Amber
quanto quanto
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Valéria PLAVINOVÁ
V1, CAC, CC, Klubový víťaz, BOS V1, CC
psy trieda šampiónov/ champion class male
QUICKSILVER Danco of Amber
kremes quicksilver
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Jana KORCOVÁ
V1, CAC, CC V1, CC, Víťaz ŠV, BOS
psy trieda čestná/ honour class male
PASCAL Danco of Amber
pascal pascal
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
V1, BIS Čestná V1, BIS Čestná
suky trieda dorastu/ puppy class female
ANGELINA Ombra Bianca
angelina  
ch: Agnesa LÁZÁROVÁ m: Mária ANOVČÍNOVÁ
N -
CATHRYNE MUFFIN Orchidee Blanche
catherine -
ch: Natália ŠPESOVÁ m: Denisa KOSÍKOVÁ
N -
CRISTAL MUFFIN Orchidee Blanche
- cristal
ch: Natália ŠPESOVÁ m: Monika SUČANSKÁ
- VN1, BIS Puppy female
suky trieda mladých/ junior class female
AMY ASHLEY Camellia White
amy amy
ch: Katarína MIKULOVÁ m: Katarína MIKULOVÁ
V4 VD3
BRILLIANCE Charmant Sourire
kozacikova brilliance
ch: Ružena KOZÁČIKOVÁ m: Ružena KOZÁČIKOVÁ
V2 V1, JrCC, Víťaz ŠV Ml., 3.BIS Junior
ELSA SAM CARTER Rokus
elza  
ch: Nadežda KUNTOVÁ m: Nadežda KUNTOVÁ
V1, CAJC, Jr.CC -
LORETTE LOLO DEVIL Haščíková
lorete lorette
ch: Mária STAROVSKÁ m: Mária STAROVSKÁ
V3 V2
suky trieda stredná / intermediate class female
JASMINE CINTIA BABY Haščíková
ch: Mária STAROVSKÁ m: Mária STAROVSKÁ
V1, CAC, CC V1, CC
suky trieda otvorená / open class female
BELLA CRYSTAL Kate´s Velvet Paw
  bella
ch: Miluša GAMČÍKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
V1, CAC, CC V1, CC
suky trieda šampiónov/ champion class female
BEATRICE PETIT MUFFIN Orchidee Blanche
beatrice beatrice
ch: Natália ŠPESOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ
V2, ResCAC, ResCC V2, ResCC
VIA VICTORIA Danco of Amber
victoria victoria
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Jana KORCOVÁ + ŠUSTEROVÁ
V1, CAC, CC, Klubový víťaz, BOB, BIS V1, CC, Víťaz ŠV, BOB, Res.BIS
suky trieda veteránov / veteran class female
LEILA Danco of Amber
ch: Patrícia DANKOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ
nenastúpila nenastúpila

Havanský psík

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda dorastu / puppy class male
DAMIANO CIOCCO Belleza Habanero
damiano -
ch: Jana MÁDROVÁ m: Dáša ŠELINGOVÁ
VN1, BIS Puppy male -
psi trieda mladých / hynior class male
DAPPER DAN HAVANA Zipetik
dapper dapper
ch: Zita LUKÁČOVÁ m: Jana MADROVÁ
V1, CAJC, JrCC, Klubový víťaz Ml. V1, JrCC, Víťaz ŠV Ml., ResBIS Junior
GORDO Z Vinného Domu
gordo gordo
ch: Anna JARCOVÁ m: Jana BILAČIČOVÁ
V2 V2
psy trieda stredná/ intermediate class male
NIKO FANTASY Cetya
  niko
ch: Ladislav CHOVAN m: Jana MADROVÁ
- V1, CC, Víťaz ŠV, BOB, BIS
psy trieda otvorená/ open class male
DIEGO Z Vinného Domu
teddy -
ch: Anna JARCOVÁ m: Denisa SLABÁ
VD2 -
KING OF MAN Pilosus
kingof -
ch: Wieslawa STANIESEWSKA m: Hermina LÉCZESOVÁ + Jánosné PAP
V1, CAC, CC, Klubový Víťaz, BOS -
psy trieda šampiónov/ champion class male
NIKO FANTASY Cetya
niko  
ch: Ladislav CHOVAN m: Jana MADROVÁ
V1, CAC, CC -
Bambalabamba ARCHIBALD
- archie
ch: Dánielné SZILVÁSI m: Angelika RESZUTYÍK
- V1, CC
suky trieda dorastu/ puppy class female
ILKLEY MOOR BUTTERSCORCH Flupsie
ikley -
ch: Julie a Carole GARHOFER m: Roman FLUDERSKI
VN1, BIS Puppy female -
suky trieda mladých/ junior class female
HONESTA VITA Flupsie
honest -
ch: Julie a Carole GARHOFER m: Roman FLUDERSKI
V1, CAJC, JrCC -
Királyerdei-Bérsony SZAMBA
szamba -
ch: Jánosné PAP m: Angelika RESYUTYÍK
V3 -
ZARA HAVANA Angel Navajo
zarra -
ch: Petra KRISTOVÁ m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
V2 -
suky trieda stredná / intermediate class female
BIANCA Pilosus
bianca bianca
ch: Wieslawa STANIESEWSKA m: Jana MADROVÁ
VD1 V1, CC, Víťaz ŠV, BOS
suky trieda otvorená / open class female
EIMI-LI Z Telčského Podzámčí
eimili -
ch: Miluše SVÍTILOVÁ m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
V2, ResCAC, ResCC -
GEMMA GEMMARUM Flupsie
gemma -
ch: Julie a Carole GARHOFER m: Roman FLUDERSKI
V1, CAC, CC, BOB, 3.BIS -
suky trieda šampiónov/ champion class female
BÁRA Z Renety
  bara
ch: Miroslav KUČERA m: Lenka KAPRÁLIKOVÁ
V1, CC, CAC, Klubový víťaz V1, CC

Levíček / Lowchen

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda dorastu / puppy class male
CALEAN CALE My Paw
calean -
ch: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ m: PLAVINOVÁ + NAĎOVÁ
Nádejný -
JOSHUA VON May Mor
joshua -
ch: Magdalena TROSTL m: Marzena JASIŃSKA
Veľmi nádejný 1 -
psy trieda stredná/ intermediate class male
WESLEY Noblesa Aura
wesley  
ch: Pavla PAVLÍČKOVÁ m: Pavla PAVLÍČKOVÁ
V1, CAC, CC Dobrý
psy trieda šampiónov/ champion class male
Cossu´s ORLANDO BLOOM
cossus cossus
ch: Denis MAUSETH m: TROSTL + MAUSETH
V1, CAC, CC, Klubový Víťaz, BOB, BIS V1, CC, Víťaz Špeciálnej výstavy
psy trieda veteránov/ veteran class male
AMIE DE LOUVRE Vítězná
amiede amie
ch: Ondřej VÁCLAVOVIČ m: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ
V1, ResBIS Veterán V1, BOB, BIS Veterán
suky trieda dorastu/ puppy class female
CALEA CANA My Paw
  calea
ch: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ m: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ
VN1 VN1
suky trieda stredná / intermediate class female
Cleeview CONSTANCE
cleev cleev
ch: Claire COOTE m: Magdalena TROSTL
V1, CAC, CC V1, CC. Víťaz Špeciálnej Výstavy, BOS
suky trieda šampiónov/ champion class female
Lions of Denmark PASSION OF LOVE
lionsof lions
ch: Janni PEDERSEN m: Lenka KAPRÁLIKOVÁ
V1, CAC, CC, Klubový víťaz, BOS V1, CC
KERRYKEN CHARA Noblesa Aura
keryken keryken
ch: Pavla PAVLÍČKOVÁ m: Pavla PAVLÍČKOVÁ
V2, ResCAC, ResCC V2, ResCC

Záverečné súťaže:

    Sobota Nedeľa
Dieťa a pes 1 Šimonko Naď Martinka Kapráliková
  2 Samko Naď -
  3 Elenka Naďová -
Najkrajší pár psov 1.

Bichon - VIA VICTORIA Danco of Amber + QUCKSILVER Danco of Amber

Bichon - VIA VICTORIA Danco of Amber + QUCKSILVER Danco of Amber
  2. Havanese - NIKO FANTASY Cetya + BIANCA Pilosus Havanese - NIKO FANTASY Cetya + BIANCA Pilosus
Najkrajšia Chovateľská skupina 1. Bichon - Danco of Amber - Via Victoria + Quicksilver + Quanto -
BIS tr. čestnej 1. Bichon - PASCAL Danco of Amber Bichon - PASCAL Danco of Amber
  2. - -
  3. - -
BIS tr. veteránov 1. Coton - EIMI Janus-Suzi Levíček - AMIE DE LOUVRE Vítězná
  2. Levíček - AMIE DE LOUVRE Vítězná Coton - EIMI Janus-Suzi
  3. - -
BIS Baby Male 1. Bichon - CHUANITO Angel Shadow Bichon - CHUANITO Angel Shadow
BIS Puppy Male 1. Havan - DAMIANO CIOCCO Belleza Habanero Bichon - CYPRUS Muffin Orchidee Blanche
BIS Puppy Female 1. Havan - ILKLEY MOOR BUTTERSCORCH Flupsie Bichon - CRISTAL MUFFIN Orchidee Blanche
BIS Junior 1. Bichon - ELLIOT SPOCK Rokus Bolonese - RALPH Zlínska Vločka
  2. Coton - CALL ME CARRIE By Cuteberry Havanese - DAPPER DAN HAVANA Zipetik
  3. Bolonese - UFANO Canis Bohemia Bichon - BRILLIANCE Charmant Sourire
BIS 1. Levíček - Cossu´s ORLANDO BLOOM Havanese - NIKO FANTASY Cetya
  2. Bichon - VIA VICTORIA Danco of Amber Bichon - VIA VICTORIA Danco of Amber
  3. Havanese - GEMMA GEMMARUM Flupsie Bolognese - Bellissibolo ALBERTO