klub
členské osobné čísla
plemená v bks
chov
výstavy
klubové šampionáty
podmienky udelenia titulov
Junioršampióni BKS
Šampióni BKS
Grandšampióni BKS
klubové súťaže
top pes, sučka a CHS roka
archív výsledkov
pravidlá súťaže
bodové tabuľky
top člen BKS
ostatné...
logo

počet návštev

 

 
(c) by bks
.

kv2015

Bolognese / Boloňský psík

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladých / junior class male
MATEO PRINC Luma Tomio
   
ch: Marie LUPAČOVÁ

m: Lývia PADYŠÁKOVÁ + HULKA

Exc1, CAJC, JrCC, Klubový víťaz ml., BOB, 3.BIS Junior Exc.1, JrCC
psi trieda otvorená /open class male
FOONEY Jandaluz
   
ch: Anna LUKÁČOVÁ m: Anna LUKÁČOVÁ
Esc1, CAC, CC -
psi trieda šampiónov /champion class male
ENRICCO Piccolo Amore
  en
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
Exc1, CAC, CC, Klubový Víťaz Exc.1, CC, Víťaz ŠV, BOB
suky trieda stredná / intermediate class female
ANNABELLA Drahokam Holešova
   
ch: Anna POTÚČKOVÁ m: Gabriela ZÁVODSKÁ
Exc 1, CAC, CC, Klubový Víťaz, BOS -

HERIETTE Jandaluz

  mol
ch: D. TUČEKOVÁ m: Marek ÓZSI
Exc2, ResCAC, ResCC Exc1, CC
suky trieda otvorená / open class female
EDRIEN Piccolo Amore
   
ch: Dagmar GALANSKÁ m: Dagmar GALANSKÁ
Exc1, CAC, CC Exc1, CC, Víťaz ŠV, BOS

Coton de tuleár / Bavlnka

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda veteránov / veteran class male
BASTIEN Winter Garden
- bas
ch: Eva MALETÍNSKÁ

m: Rudolfa TOMAŠOVSKÁ

- Exc.1, CC, Víťaz ŠV, BOS, BIS Veteran
suky trieda otvorená / open class female
ENNIE Coton Angels from Dolce
   
ch: Klára VLČKOVÁ m: Juraj VADOVIČ
Exc1, CAC, CC Very Good 1
suky trieda šampiónov / champion class female
OLIVIA Ráj Karpat
- -
ch: Šárka KRUŽELOVÁ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
Exc1, CAC, CC, Klubový Víťtaz, BOB, ResBIS -
GIULIETTA des Jardins de Gossypium
- giul
ch: Lydie VINCENT m: Rudolfa TOMAŠOVSKÁ
- Exc1, CC, Víťaz ŠV, BOB
suky trieda veteránov / veteran class female
EIMI Janus-Suzi
- -
ch: Ján FIZEĽ m: Anna HARSÁNYIOVÁ
Exc1, BIS Veteran -

Bichon a´poil frisé / Francúzsky bišon

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda mladých / junior class male
BOND JAMES BOND Kate´s Velvet Paw
bond bond
ch: Miluša GAMČÍKOVÁ

m: Miluša GAMČÍKOVÁ

Exc1, CAJC, JrCC, Klubový Víťaz ml., ResBIS Junior Exc.2
CEDRIK Koudelka
cedr cedrik
ch: Miriam HOŠOVÁ

m: Eva TYŠLEROVÁ

Exc 2 Exc.1, JrCC
psi trieda otvorená / open class male
QUANTO Danco of Amber
q  
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ

m: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ

Exc1, CAC, CC, Kl. Víťaz, BOS Exc.1, CC
psi trieda šampiónov / champion class male
QUICKSILVER Danco of Amber
kr kremesw
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ

m: Ing. Jana KORCOVÁ

Exc1, CAC, CC Exc.1, CC, Víťaz ŠV, BOB, BIS
DUKE DEXTER Rokus
duke  
ch: Ing. Nadežda KUNTOVÁ

m: Ing. Nadežda KUNTOVÁ

Exc2, ResCC  
psi trieda čestná / honour class male
PASCAL Danco of Amber
pas pascal
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ

m: Miluša GAMČÍKOVÁ

Exc1, BIS Honour Class Exc.1, BIS Honour Class
suky trieda mladých / junior class female
BELLA CRISTAL Kate´s Velvet Paw
bel bella
ch: Miluša GAMČÍKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
Exc1, CAJC, JrCC Exc. 1, JrCC, Víťaz ŠV Jr., ResBIS Jr.
suky trieda stredná / intermediate class female
VIA VICTORIA Danco of Amber
vik viktoria
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Ing. Jana KORCOVÁ
Exc1, CAC, CC Exc1, CC, Víťaz ŠV, BOS
suky trieda otvorená / open class female
TREASURE FOR STEVE Danco of Amber
tris triska
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Stefan PILLAR
Exc1, CAC, CC Exc1, CC
suky trieda šampiónov / champion class female
BEATRICE PETIT MUFFIN Orchidee Blanche
bea bea
ch: Natália ŠPESOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ
Exc1, CAC, CC, Klubový Víťaz, BOB, BIS Exc 2., ResCC
ETHEREAL GIRL Charnett
et etina
ch: Ivana SLAPNIČKOVÁ m: Miluša GAMČÍKOVÁ
Exc2, ResCAC, ResCC Exc 1., CC
suky trieda veteránov / veteran class female
LEILA Danco of Amber
  leila
ch: MVDr. Patrícia DANKOVÁ m: Natália ŠPESOVÁ
Exc1, ResBIS Veteran Exc 1., ResBIS Veteran

Bichon Havanais / Havanský psík

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda dorastu / puppy class male
ALECHANDRO Lope de Vega
   
ch: Jana DOLEŽALOVÁ

m: Marcela KRAČKOVÁ

Veľmi nádejný 1, BIS Puppy Male -
psi trieda mladých / junior class male
KING OF MAN Pilosus
   
ch: Wieslava STANIESEWSKA

m: Hermína LÉCZES

Exc1, CAJC, JrCC, Klubový víťaz ml., BOB, BIS Junior -
NIKO FANTASY Cetya
  niko
ch: Ladislav CHOVAN

m: Jana MADROVÁ

Exc 3 Exc.1, JrCC, VŠV Jr., BOB, BIS Jr., 3.BIS
ANDY Havana Heritage
   
ch: Jana KOČOVÁ

m: manž. KRIŠIAKOVÍ

Veľmi dobrý 5 Very Good 2
BADDY LOU Belleza Habanero
   
ch: Jana MADROVÁ

m: Matej ŠVIHLA

Exc 2 Very Good 3
ALVIN SIKA Od černých lesú
   
ch: Radoslav REVÚCKY

m: Radoslav REVÚCKY

Veľmi dobrý 4 -
psi trieda stredná / intermediate class male
BAMBALABAMBA Archibald
arcibald  
ch: Danielné SZILVÁSI

m: Angelika RESZUTYIK

Exc 1, CAC, CC Exc.1, CC
Christa´s Jumpy Clown CAMARO
   
ch: Krisztina BIRO

m: Jana SMEJKALOVÁ

Veľmi dobrý 2 -
psi trieda otvorená / open class male
Dandy Daisy Warrior SINGH LING
giacomo  
ch: Dészoné TÓTH

m: Jana MADROVÁ

V1, CAC, CC Exc.1, CC
DIEGO Z Vinného domu
   
ch: Anna JARCOVÁ

m: Andrej TURČEK

neklasifikovaný -
psi trieda šampiónov / champion class male
AXIS HAPPINES Amsica
   
ch: Petra CAKLOVÁ

m: Petra CAKLOVÁ

Exc1, CAC, CC, Klubový Víťaz -
psi trieda čestná / honour class male
ARTURO Tacito
   
ch: Marcela KRAČKOVÁ

m: Marcela KRAČKOVÁ

Exc1, ResBIS Honour Class -
suky trieda mladší dorast / minor puppy class female
ZARRA Havana Angel Navajo
   
ch: Petra KRISTOVÁ m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
Very promissing 2 Very Promissing 1
Királyerdei-Bársoni SZAMBA
szamba  
ch: Jánosné PAPP m: Angelika RESZUTYIK
Very promissing 1, BIS Baby Female Very Promissing 2
suky trieda dorastu / puppy class female
PRINCESS From Bohemica Land
   
ch: Jana SMEJKALOVÁ m: Jana SMEJKALOVÁ
Very promissing 1, BIS Puppy Female  
BIANCA Pilosus
bianka bianca
ch: Wieslawa STANISZEWSKA m: Jana MADROVÁ
Very promissing 2 Very Promissing 1, BIS Puppy
suky trieda mladých / junior class female
BLACK BERRY Temperance Star St. Martin
   
ch: Lenka KAPRÁLIKOVÁ m: Kapráliková + Štefanovičová
Exc 3 Exc.1, JrCC
EIMI-LI Z Telčského Podzámčí
   
ch: Miluše SVÍTILOVÁ m: Oľga BALÁŽIKOVÁ
Very good 5 Very Good 2
BELLA GOYA Belleza Habanero
   
ch: Jana MADROVÁ m: Zuzana BEEROVÁ
nenastúpil -
BRIA Temperance St.Martin
   
ch: Lenka KAPRÁLIKOVÁ m: Pavloreková + Kapráliková
Very good 4 -
FRENY Od Císařského Mostu
   
ch: Radoslav REVÚCKY m: Radoslav REVÚCKY
Exc 2 -
Torcedore´s EUFORIA
   
ch: Kirsi RAIKKONEN m: Marcela KRAČKOVÁ
Exc1, CAJC, JrCC -
suky trieda stredná / intermediate class female
ANNETTE Zipetik
   
ch: Zita LUKÁČOVÁ m: Janka MÚČKOVÁ
Very Good -
suky trieda otvorená / open class female
Dandy Daisy Warrior LOVELY LADY
lola  
ch: Dészoné TÓTH m: Jana MADROVÁ
Very Good 1 Exc 1, CC
BÁRA Z Renety
bara bara
ch: Miroslav KUČERA m: Lenka KAPRÁLIKOVÁ
Very Good 2 Exc 2., ResCC
AZIRA Bellezza Habanero
   
ch: Jana MADROVÁ m: Zuzana BEEROVÁ
Very Good 3 -
suky trieda šampiónov / champion class female
Királyerdei-Bársony JANKA
janka  
ch: Jánosné PAPP m: Angelika RESZUTYIK
Exc1, CAC, CC, Klubový Víťaz, BOS Exc 1., CC, VŠV, BOS
Torcedore´s OFRENDA DE LA AMOR
   
ch: Kirsi RAIKKONEN m: Hermína LÉCZES
nenastúpil -

Petit Chien Lion / Levíček

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda šampiónov / champion class male
Cossu´s ORLANDO BLOOM
fr  
ch: Dennis MAUSETH

m: MAUSETH + TROSTL

Exc.1, CAC, CC, KV, BOB Exc.1, CC, Víťaz ŠV, BOS
suky trieda dorast / puppy class female
Cleewiev CONSTANCE
   
ch: Claire COOTE m: Magdalena TROSTL
Very Promissing 1 Very Promissing 1
suky trieda mladých / junior class female
BAREA BLUETTE My Paw
barea barea
ch: Mgr. Valéria PLAVINOVÁ m: Plavinová + Drabiková
Exc 1., CAJC, JrCC, Klubový Víťaz ml. Exc1, JrCC, Víťaz ŠV Jr., 3.BIS Jr.
suky trieda stredná / intermediate class female
Lions of Denmark PASSION OF LOVE
col colet
ch: Janni PEDERSEN m: Lenka KAPRÁLIKOVÁ
Exc 1., CAC, CC Exc1, CC, Víťaz ŠV, BOB, ResBIS
suky trieda šampiónov / champion class female
HEAVEN VON May Mor
heaven  
ch: Klaus TROSTL m: Magdalena TROSTL
Exc 1, CAC, CC, KV, BOS Exc1, CC

Bolonka Cvetna / Farebný Bolonský Psík

SOBOTA NEDEĽA
psi trieda otvorená / open class male
Anatanup EFFIE
-
ch: Bianka KAMENICKÁ

m: Alexander MATUS

Exc.1, CAC, CC, Víťaz KV, BOB, 3.BIS -
suky trieda stredná / intermediate class female
CHERRY Ze Studánky za kopcem
boanca cherry
ch: Hana ŠIMKOVÁ m: Alexandra MURÁNSKA
Exc.1, CAC, CC, Víťaz KV, BOS Exc.1, CC, Víťaz ŠV, BOB

***

    Sobota Nedeľa
Dieťa a pes 1. Adelka Drabiková + Levíček Adelka Drabiková + Levíček
  2. Jakub Smejkal + Havanese Jakub Smejkal + Havanese
  3. Marek Oszi + Bolonese Marek Oszi + Bolonese
Najkrajší pár psov 1.

Bichon - VIA VICTORIA Danco of Amber + QUCKSILVER Danco of Amber

Coton - BASTIEN Winter Garden + GILIETTA Des Jardins de Gossypium
  2. Havanese - Királyerdei Bársony JANKA + Bambalabamba ARCHIBAL Bichon - VIA VICTORIA Danco of Amber + QUCKSILVER Danco of Amber
  3.. Havanese - Dandy Daisy Warrior LOVELY LADY + Dandy Daisy Warrior SINGH LING Havanese - Dandy Daisy Warrior LOVELY LADY + Dandy Daisy Warrior SINGH LING
Najkrajšia Chovateľská skupina 1. Bichon - Danco of Amber - Via Victoria + Quicksilver + Quanto -Bichon - Danco of Amber - Via Victoria + Quicksilver + Quanto
BIS tr. čestnej 1. Bichon - PASCAL Danco of Amber Bichon - PASCAL Danco of Amber
  2. havanese - ARTURO Tacito -
  3. - -
BIS tr. veteránov 1. Coton - EIMI Janus-Suzi Coton - BASTIEN Winter Garden
  2. Bichon - LEILA Danco of Amber Coton - EIMI Janus-Suzi
  3. - -
BIS Baby Female 1. Havanese - Királyerdei-Bársoni SZAMBA -
BIS Puppy Male 1. Havanese - ALECHANDRO Lope de Vega -
BIS Puppy Female 1. Havanese - PRINCESS From Bohemica Land Havanese- BIANCA Pilosus
BIS Junior 1. Havanese - KING OF MAN Pilosus Havanese - NIKO FANTASY Cetya
  2. Bichon - BOND JAMES BOND Kate´s Velvet Paw Bichon - BELLA CRISTAL Kate´s Velvet Paw
  3. Bolognese - MATEO PRINC Luma Tomio Levíček - BAREA BLUETTE My Paw
BIS 1. Bichon - BEATRICE PETIT Muffin Orchidee Blanche Bichon - QUICKSILVER Danco of Amber
  2. Coton - OLIVIA Ráj Karpat Levíček - Lions of Denmark PASSION OF LOVE
  3. Bolonka - Anatanup EFFIE Havanese - NIKO FANTASY Cetya